Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w szachach drużynowych

26 października 2022 roku w Ryszkowej Woli odbyły się Powiatowe Zawody Szachowe. W zawodach wystartowały  dwie drużyny ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Rokietnicy. W kategorii Igrzyska Dzieci ( klasy IV-VI) w turnieju uczestniczyli: Maryla Karpińska, Marcin Gala, Michał Stysiał  i Mateusz Stefanowski natomiast w kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej ( klasy VII- VIII): Amelia Bała, Wojciech Gaweł, Tomasz Winiarz oraz Krzysztof Warzocha.

W kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej reprezentacja SP im. Jana Pawła II w Rokietnicy zajęła II miejsce awansując do rozgrywek na szczeblu rejonowym. Tuż pod podium, bo na IV pozycji  uplasowała się druga drużyna z naszej szkoły . Gratulujemy wszystkim uczestnikom zawodów, życząc dalszych sukcesów .