PRZEDSZKOLAKI W TEATRZE

Dnia 23 listopada dzieci z naszego przedszkola wybrały się do teatru w Przemyślu na spektakl pt. ,,Bajki Pana Andersena”.

Teatr oglądany na żywo był dla dzieci wielkim przeżyciem. Przez ponad godzinę byliśmy w świecie fantazji, do którego zaprosił nas sam Pan Andersen.

Pisarz martwił się, że dzieci nie znają jego twórczości. Na szczęcie Brzydkie Kaczątko, Gerda oraz Kaj udowodnili Panu Andersenowi, że dzieci doskonale znają i uwielbiają jego dzieła.
Przedszkolaki z niezwykłym zainteresowaniem obejrzały przedstawienie. Dla wielu z nich była to pierwsza wizyta w teatrze. Aktorzy, prawdziwa scena, muzyka oraz bajecznie kolorowe kostiumy przyciągały uwagę młodych widzów i wywołały na wielu twarzach prawdziwy zachwyt.