Warsztaty kulinarne i zabawa andrzejkowa

W ubiegłym tygodniu w naszej klasie miały miejsce warsztaty kulinarne . Podczas tych warsztatów rozmawialiśmy na temat zdrowego żywienia, higieny podczas przygotowywania posiłków- omówiliśmy piramidę zdrowia, zasady zachowania się podczas spożywania posiłków. Najważniejszym  momentem tego dnia było samodzielne przygotowanie przez dzieci kanapek i  szaszłyków. Sprawiło to dzieciom wiele radości i dało wielką satysfakcję. Tego dnia zostały wręczone dzieciom dyplomy za udział w konkursie #ZdrowoFrutusiowo.

W drugiej części dnia wraz z uczniami klasy II i III odbyła się zabawa andrzejkowa, podczas której dzieci z edukacji wczesnoszkolnej mogły się zintegrować dzięki wspólnej zabawie i tańcom. Tego dnia nie zabrakło zabaw w parach, z balonami, muzycznego krzesła, pociągu, kaczuszek czy też chusteczki.