Akcja charytatywna „Pomagamy Karolinie”

Akcja charytatywna  „Pomagamy Karolinie”

W lutym w naszej szkole została zorganizowana akcja charytatywna Pomagamy Karolinie”. Karolina Buryło potrzebuje pieniędzy na bardzo kosztowną operację onkologiczną w Niemczech.
Zbieraliśmy fanty na licytacje internetowe organizowane na rzecz Karoliny. W dniu 10 lutego wszystkie darowane fanty zostały przekazane rodzinie Karoliny.
Prawie wszystkie fanty zostały sprzedane,  zebrana  kwota  w wysokości 1 225,00 zł została przekazana na konto Karoliny.
Pojedyncze fanty zostały przekazane na licytacje dla chorego Frania  Karaś z Przemyśla, który choruje na SMA.
Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom. Jesteśmy dumni z uczniów i ich rodziców, że tak hojnie włączyli się w pomoc w walce z chorobą Karoliny.