Gminne Igrzyska Dzieci w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców

Gminne Igrzyska Dzieci w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców odbyły się 17 lutego 2023 roku w Szkole Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Rokietnicy Woli. W zawodach miały prawo uczestniczenia reprezentacje szkół z terenu Gminy Rokietnica, do szóstej klasy włącznie.  Naszą Szkołę reprezentowali piątoklasiści.
Drużyna dziewcząt w składzie Marlena Karuś , Milena Malec oraz Oliwia Kijanka zajęły pierwsze miejsce w turnieju. Również pierwsze miejsce wywalczyła reprezentacja chłopców: Kamil Kapłon, Mateusz Stefanowski oraz Dawid Tarasowski.  Drużyny  te będą reprezentować gminę na zawodach powiatowych.
Za zwycięstwo tenisiści  otrzymali  puchary, dyplomy oraz komplet rakietek tenisowych dla szkoły. Fundatorem nagród byli Pan Dariusz Niemczycki i Pan Marcin  Prawecki  z LZS,,START” przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Czelatycach.
Gratuluję zwycięstwa tenisistom , życząc powodzenia na zawodach powiatowych.