Gminny Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego Dziewcząt i Chłopców

8 lutego 2023 roku w Szkole Podstawowej im . Jana Pawła II w Rokietnicy odbył się Gminny Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego Dziewcząt i Chłopców. Organizacją turnieju zajął się Uczniowski Klub Sportowy ,,TRAMP” przy SP im. Jana Pawła II w Rokietnicy oraz LZS ,,START” przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Czelatycach.
Turniej cieszył się dużym zainteresowaniem dzieci do klasy szóstej. Wystartowało w nim 8osiem zawodniczek oraz piętnastu  zawodników z terenu Gminy Rokietnica.

Klasyfikacja turnieju:

Dziewczęta :
I miejsce – Marlena Karuś,
II miejsce – Milena Malec,
III miejsce – Oliwia Deptuch.

Chłopcy:
I miejsce – Kamil Kapłon,
II iejsce – Dawid Tarasowski,
III miejsce – Mateusz Stefanowski .

Zdobywcy pierwszych trzech miejsc w obydwu kategoriach otrzymali dyplomy i piękne puchary.
Fundatorem nagród był oraz LZS ,,START” przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Czelatycach.
Dziękuję zawodnikom oraz fundatorom nagród, życząc dalszej sportowej przygody z tenisem stołowym.