„KOPCIUSZEK”

15 lutego uczniowie klas „0” – III wybrali się na wspólną wycieczkę do teatru.  Celem naszej wycieczki było uwrażliwianie dzieci na piękno, krzewienie kultury i estetyki żywego słowa, integracja grup a także  podnoszenie kompetencji kulturalnych w zakresie odbioru sztuki, zachowania się w teatrze, autokarze. Spektakl pt. „ Kopciuszek „  został przedstawiony przez aktorów  Katolickiego Teatru Edukacji z Krakowa. W spektaklu zostały poruszone takie wartości jak dobroć, uczciwość, pracowitość, umiejętność odróżniania dobra od zła, wiara w siebie. Warto też wierzyć i marzyć, bo to co często wydaje nam się nieosiągalne jest często w zasięgu naszej ręki. Spektakl ten był jednym z ciekawszych, w których mieliśmy możliwość uczestniczyć, a wszystko to dzięki wspaniałej grze aktorów, stosowanym efektom świetlnym, dobrej komunikacji z widownią.