NAJWIĘKSZA MOC POMAGANIA - ZBIERAMY FANTY NA LICYTACJE I KIERMASZE CHARYTATYWNE DLA KAROLINY

UWAGA!!!

ZBIERAMY FANTY NA LICYTACJE I KIERMASZE CHARYTATYWNE DLA KAROLINY

W imieniu Dyrekcji, Szkolnego Koła Caritas i Samorządu Uczniowskiego zachęcamy całą społeczność szkolną do włączenia się do akcji „ ZBIERAMY FANTY DLA Karoliny”.
16 – letnia Karolina Buryło z Wolicy, gm. Gać zmaga się z nowotworem ( GUZ MIEDNICY MNIEJSZEJ SZWANNOMA).
Zebrane środki finansowe z licytacji i kiermaszów charytatywnych zostaną przekazane na operację i leczenie dla Karoliny.

Jeśli jest coś, co możesz przekazać na licytacje dla Karoliny

Prosimy nie czekaj!

Więcej informacji o Karolinie znajdziesz na stronie: www.siepomaga.pl/karolina-burylo

Zbieramy:  rękodzieło, przedmioty kolekcjonerskie, zabawki, gry, książki, artykuły szkolne i biurowe, gadżety, kosmetyki, biżuterię, ubrania i inne tekstylia, akcesoria sportowe, artykuły domowe itp.
Fanty na licytację możesz przynieść do naszej szkoły i zostawić w wyznaczonym miejscu przy wejściu głównym.

Akcja trwa do 10.02.2023 roku.