„ Czy to zimą, czy to latem, w dni powszednie i od święta, zawsze i wszędzie każde dziecko o rodzicach swych pamięta .”

Wszyscy jesteśmy zdania, że rodzina powinna trzymać się razem, dlatego 07. czerwca 2023 r. w przedszkolu gościliśmy rodziców na wspólnych obchodach Dnia Mamy, Dzieci i Taty.
Przedszkolaki z oddziałów „ 0”, P 1, P 2 długo i solidnie przygotowywały się do tej uroczystości. W Dniu Święta Rodziny wszyscy pięknie tańczyli, recytowali  swoje wierszyki, głośno wyśpiewali piosenki, wyrażając w ten sposób swoją miłość do rodziców.
Do serdecznych, płynących z głębi dziecięcych serc życzeń przedszkolaki dołączyły własnoręcznie wykonane ramki ze swoimi zdjęciami.