SUKCES OLI ZAJĄC Z KLASY IV W MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE.

Oddziałowe Biuro Edukacji Narodowej IPN Oddział w Rzeszowie zorganizował III edycję międzynarodowego konkursu „Niedźwiedź Wojtek – żołnierz Generała Andersa”, dotyczącą niesamowitych losów syryjskiego niedźwiadka, który poprzez splot wydarzeń stał się kapralem II Korpusu Polskiego gen. Władysława Andersa. Na konkurs napłynęło ponad 250 prac z różnych krajów. Nasza uczennica Aleksandra Zając z klasy IV wykonała pracę w kategorii kartka pocztowa z opisem wydarzenia dotyczącego sympatycznego Misia Wojtka, pod kierunkiem nauczyciela historii p. Bożeny Lotycz.

Ola zajęła I miejsce w tej kategorii wiekowej (9-12 lat).
Od Organizatora konkursu otrzymała dyplom i nagrody, które wręczyła jej Dyrektor Szkoły p. Anna Żołyniak podczas uroczystego apelu na zakończenie roku szk. 2022/2023.
Sukces Oli sprawił ogromną satysfakcję nie tylko jej samej, ale i całej społeczności szkolnej.

Gratulujemy naszej laureatce i życzymy dalszych sukcesów.

W linku poniżej wyniki i podsumowanie konkursu.

Do fotorelacji podczas zajęć wykorzystano sprzęt zakupiony z programu laboratorium przyszłości.