Gminne Indywidualne Mistrzostwa Lekkoatletyczne

19 września 2023 r . odbyły się Gminne Indywidualne Mistrzostwa Lekkoatletyczne w ramach współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży . Gospodarzem zawodów była Szkoła Podstawowa    w Rokietnicy Woli.

Uczniowie z terenu Gminy Rokietnica rywalizowali w dwóch grupach  wiekowych : Igrzyska Dzieci ( klasy IV- VI) oraz Igrzyska Młodzieży Szkolnej ( klasy VII- VIIII).Rywalizacja odbywała się w kategorii dziewcząt i chłopców.

Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Rokietnicy bardzo ładnie się zaprezentowali, zdobywając wiele czołowych miejsc w rozgrywanych konkurencjach, w swoich kategoriach wiekowych . Zdobywcy trzech pierwszych miejsc w danych konkurencjach wywalczyli prawo uczestnictwa  w zawodach powiatowych w Pruchniku.

Klasyfikacja zawodów:

Igrzyska Dzieci :

Dziewczęta :

- Marlena Karuś  - I miejsce,

- Martyna Kijanka – II miejsce,

- Milena Malec – III miejsce .

Rzut piłeczka palantową :

- Marlena Karuś- I miejsce,

- Milena Malec – II miejsce,

- Martyna Kijanka – III miejsce.

- Marlena Karuś- I miejsce,

- Zofia Kijanka- II miejsce .

Chłopcy:

- Kamil Kapłon – II miejsce,

- Arkadiusz Horbowy – III miejsce .

Rzut piłeczka palantową :

-Kacper Leja – II miejsce,

- Gracjan Wawro – III miejsce,

- Kamil Kapłon- I miejsce,

- Kacper Leja - II miejsce .

Igrzyska Młodzieży Szkolnej :

- Jakub Bąk -Gac  – II miejsce,

- Mateusz Lonc  – III miejsce .

- Wiktor Strzlec - I miejsce,

- Jakub Bąk – Gac - II miejsce .

Dziękuję wszystkim zawodnikom za ładną  sportową rywalizację , życząc dalszych sukcesów.

Do fotorelacji podczas zajęć wykorzystano sprzęt zakupiony z programu laboratorium przyszłości.