Powiatowe Igrzyska Dzieci w Indywidualnej Lekkiej Atletyce w Pruchniku

Powiatowe  Igrzyska Dzieci w Indywidualnej Lekkiej Atletyce                                       w Pruchniku

20 września 2023 r  w Pruchniku odbyły się Powiatowe  Igrzyska Dzieci w Indywidualnej Lekkiej Atletyce. Szkołę Podstawową im. Jana Pawła II w zawodach reprezentowali : Zofia Kijanka, Martyna Kijanka, Marlena Karuś, Milena Malec, Kamil Kapłon, Kacper Leja oraz Arkadiusz Horbowy.

Wśród dziewczynek II miejsce  i awans do zawodów wojewódzkich wywalczyła Marlena Karuś w skoku w dal. Wśród chłopców Kamil Kapłon zajął I miejsce a Kacper Leja  II miejsce w skoku w dal. Obaj chłopcy uzyskali także awans na zawody wojewódzkie.

Dziękuję wszystkim zawodnikom za piękną , sportową walkę, gratuluję zwycięzcom oraz życzę powodzenia w zawodach wojewódzkich.

Do fotorelacji podczas zajęć wykorzystano sprzęt zakupiony z programu laboratorium przyszłości.