Powiatowe Igrzyska Dzieci i Igrzyska Młodzieży Szkolnej w szachach drużynowych w Ryszkowej Woli

24 października 2023r. uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Rokietnicy uczestniczyli w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej i Igrzyskach Dzieci w szachach drużynowych . Gospodarzem zawodów była Szkoła Podstawowa w Ryszkowej Woli.
Drużyna  w składzie Amelia Bała, Wojciech Gaweł, Krzysztof Warzocha oraz Tomasz Winiarz wywalczyła I miejsce w kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej  oraz awans na zawody rejonowe.
W kategorii Igrzyska Dzieci nasi reprezentanci , w składzie Martyna Bała, Miłosz Bała, Piotr Pich oraz Jakub Prochownik, zajęli piąte miejsce.
Dziękuję wszystkim zawodnikom za piękną  rywalizację, życząc dalszych sportowych sukcesów.

Do fotorelacji podczas zajęć wykorzystano sprzęt zakupiony z programu laboratorium przyszłości.