„Szanuję. Przemocy mówię Nie!”.

Konkurs plastyczny „Szanuję. Przemocy mówię Nie!”.
Organizatorem konkursu była Kuratorska Służba Sądowa Sądu Rejonowego w Jarosławiu. Poprzez realizację konkursu propagowano idee przeciwdziałania przemocy, afirmowano prawidłowe zachowania społeczne oparte na wzajemnym szacunku i życzliwości. Uczniowie klasy VI, VII, VIII zakomponowali swoje prace zgodnie z tematyką, komisja dostrzegła oryginalność i kreatywność w ujęciu tematu wraz z walorami artystycznymi i nagrodzili 7 prac wykonanych przez uczniów:

Szymon Dubaj – kl. VI
Hubert Homa    - kl. VI
Maryla Karpińska – kl. VII
Nikola Mazur -  kl. VII
Karol Kiper    -   kl. VII
Martyna Dyl   -   kl. VII
Martyna Karpińska – kl. VIII

Nagrody ufundował Wójt Gminy Rokietnica Pan Witold Szajny, który zaprosił uczniów do urzędu gminy i wręczył im nagrody. Prace plastyczne trafiły na wystawę do Państwowej Akademii Nauk Stosowanych im. ks. Bronisława Markiewicza w Jarosławiu. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszej kreatywności w rozwijaniu swoich zdolności i umiejętności.