Spotkanie z Koziołkiem Matołkiem

W piątek 12 kwietnia  naszą szkołę odwiedził Koziołek Matołek. Dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz  klas 1-3 obejrzały przedstawienie teatralne pt. ,,Przygody Koziołka Matołka”, na motywach książki Kornela Makuszyńskiego. Aktorzy z Art. Concept z Radomia, w atrakcyjny i przystępny dla dzieci sposób przedstawili przygody Koziołka Matołka. Dzieci nie tylko dowiedziały się, dokąd zmierzał Koziołek Matołek, ale także odbyły ciekawą lekcję o życzliwości, tolerancji i koleżeństwie. W trakcie przedstawienia dzieci wykonywały różne zadania, przypomniały sobie tytuły książek, które napisał Kornel Makuszyński, a także poznały przysłowia o kozach. Na zakończenie wszystkie dzieci dołączyły do Klubu Koziołka Matołka.